Анонс. Прес-конференція!

17.06.2020
Комментарии к записи Анонс. Прес-конференція! отключены

17.06.2020, 12.00
Медіа-центр «СтопКор»
вул. Предславінська, 43/2, 4-й поверх

Прес-конференція на тему:
«Блокування діджиталізації України: скандал на ринку цифрових послуг»

Учасники:
Ярослав Васьков, директор ТОВ «Ключові системи»
Максим Бормотов, експерт у сфері електронних довірчих послуг
Назарій Гавлодський, адвокат
Представники бізнесу, постраждалі від блокування електронних довірчих послуг

Запрошені:
1. Міністерство цифрової трансформації України
2. Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України
3. ДП «Дія»
4. ТОВ “Депозит сайн”
5. Міхеіл Саакашвілі, Голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України
6. Народні депутати України

Скандал на ринку цифрових послуг. Другий тиждень 70 тисяч українських підприємств і ФОПів не можуть подати звітність у держоргани через блокування їхніх електронних ключей. А це — майже 30% економіки країни в електронній пасці.
Після позапланової перевірки у період карантину Віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації М. Федоров 4 червня своїм Наказом №88 виключив з Довірчого списку Мінцифри кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ТОВ “Ключові системи і заблокувало роботу сертифікатів користувачів, які мали чинність 1 або 2 роки.
Заблоковані електронні ключі в тому числі підприємств критичної інфраструктури, які мають стратегічне значення для України: Державна служба фінансового моніторингу України (працюють тільки на ключах ТОВ «Ключові Системи»); Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг; Національний депозитарій України; ТБ “Українська енергетична біржа”; ДП НАЕК “Енергоатом”; Єдиний державний реєстр транспортних засобів; Національна служба здоров’я України (ключі видано у 60 лікарнях розташованих на всій території України) та ін.
Чи має право вчиняти такі дії Мінцифра та ДП “ДІЯ”, які виконують функції адміністратора Центрального засвідчувального органу і відповідати за всю цифрову інфраструктуру країни?
Учасники прес-конференції розкажуть, хто і з якою метою блокує роботу стратегічних підприємств України, а також наведуть факти, які свідчать про корупцію на рівні міністерства, що стала причиною блокування системи надання електронних послуг.

Акредитація за тел: 067 113 01 60 (Наталія)

Ми завжди піклуємося про інтереси наших Клієнтів.

Сподіваємося на порозуміння та подальшу співпрацю.