ДО УВАГИ НАШИХ КЛІЄНТІВ ТА ПАРТНЕРІВ!!

05.06.2020
Комментарии к записи ДО УВАГИ НАШИХ КЛІЄНТІВ ТА ПАРТНЕРІВ!! отключены

Шановні клієнти!
Просимо вибачення за нинішні проблеми – за раптове і незаконне блокування Ваших сертифікатів Центральним засвідчувальним органом (ЦЗО), про яке ми дізнались разом з Вами, оскільки не отримували ані приписів, ані попереджень.

ІТС ТОВ “Ключові системи” має Комплексну систему захисту інформації (КСЗІ).
Ваші дані – під надійним захистом!
Багато років КС не мав жодних претензій від контролюючих органів. Однак нещодавно перевірка Держспецзв’язку встановила порушення, які ми визнали і вживаємо всіх заходів для продовження дії Атетстату відповідності КСЗІ.

Підставою для перевірки стала скарга ТОВ “Депозит Сайн” про завдання йому “моральної шкоди”. Звісно, моральна шкода встановлюється лише судом, однак в Акті перевірки саме так і написано – “завдання моральної шкоди користувачу ЕДП”.
02.06.20 це підприємство включено до Довірчого списку ЦЗО.

04.06.20 КС незаконно виключено із Довірчого списку. Мінцифри наказало передати всю клієнтську базу до ЦЗО, яке адмініструється ДП “ДІЯ”.
Однак ми змушені терміново звернутись до суду з позовом про зупинення дії Наказу Мінцифри. Також виявилось — у ДП “ДІЯ” (Мінцифри) взагалі немає ані КСЗІ, ані Атетстату відповідності КСЗІ і воно не може забепечити захист Ваших персональних даних. На сайті ЦЗО розміщено Атестат, що належить не ДП “ДІЯ”, а іншій юридичній особі! https://www.czo.gov.ua/download/docs/20969.pdf
Це означає, що з 19.12.19р., в епоху тотальної діджиталізації і перерозподілу ринку в Україні немає ЦЗО!

Також нами подано звернення до Дежспецзв’язку.