ДО УВАГИ НАШИХ КЛІЄНТІВ ТА ПАРТНЕРІВ!!!

18.03.2020
Комментарии к записи ДО УВАГИ НАШИХ КЛІЄНТІВ ТА ПАРТНЕРІВ!!! отключены

 

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ми переходимо на дистанційну роботу, та надаємо можливість отримати електронну довірчу послугу онлайн не виходячи з дому. 

Час, який вимагає обережності, солідарності, співпраці, гнучкості та творчого підходу, щоб слідувати вказівкам уряду і одночасно підтримувати спільний бізнес.

З 18 березня наша команда працює дистанційно, це в жодному разі не вплине на якість послуг від “Ключових Систем”, ми турбуємся про наших клієнтів. Ми продовжуємо опрацьовувати ваші запити та звернення. Центр Сертифікації та відділ консультації  пн-пт 09:00-18:00 Співробітники Ключових Систем завжди на зв’язку та готові відповісти на всі ваші питання.

Тимчасово ми обмежили кількість особистих зустрічей, та з огляду на можливості дистанційного спілкування, жоден клієнт не відчує погіршення у якості обслуговування, адже карантин — це не обмеження в сервісі, а ще один привід проявити піклування про Вас.

Нами була розроблена інструкція спрощенної процедури отримання КЕП, а саме: Фізичної особи, Фізичної особи підприємця, Юридичної особи.