Електронна послуга «Муніципальна няня».

22.07.2019
Комментарии к записи Електронна послуга «Муніципальна няня». отключены

51387524_2138358599563790_5528789294220574720_n_fb9f8З 1 липня за «Муніціпальну няню» батьки отримуватимуть щомісячно по 1700 тис.грн. 

Електронна послуга «Муніципальна няня» дає можливість подати документи для відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років в електронному вигляді. Як і будь-яка електронна послуга, «е-Муніципальна няня» заощаджує час користувачів, зменшує корупційні ризики завдяки виключенню прямого контакту заявника зі службовцем, а також забезпечує можливість подання документів особами, що за станом здоров’я не можуть відвідати відповідний орган особисто. Електронна послуга працюватиме на всій території України і доступна за посиланням https://e-nanny.ioc.gov.ua

Електронна ідентифікація користувачів е-послуги «Муніципальна няня» відбуватиметься через Інтегровану систему електронної ідентифікації https://id.gov.ua/, а отже, вхід можливий за електронним підписом.

В електронній формі отримувач послуги “муніципальна няня” подає такі документи:

— електронну заяву про надання компенсації послуги “муніципальна няня”;

— електронну заяву про перерахування коштів для компенсації послуги “муніципальна няня” із зазначенням рахунка в установі банку;

— скановану копію договору між отримувачем послуги “муніципальна няня” та муніципальною нянею;

— відомості, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги “муніципальна няня” (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка) в електронній формі.

 

До заяви додаються:

— відомості про свідоцтво про народження дитини (серія, номер, дата видачі, прізвище, ім’я, по батькові дитини, прізвище, ім’я, по батькові батьків);

— сканована копія документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);

— сканована копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Заява та відомості, що подаються в електронній формі, підписуються електронним цифровим підписом отримувача компенсації послуги “муніципальна няня” або електронним підписом, створеним шляхом додавання до заяви в електронній формі ідентифікаційних даних декларанта, підтверджених у процесі автентифікації з використанням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків (BankID). Відомості про прізвище, ім’я, по батькові дитини отримувача компенсації послуги “муніципальна няня”, його реєстраційний номер платника податків та паспортні дані отримуються з електронного цифрового підпису або бази клієнтських даних банків.