Електронна послуга онлайн-реєстрація ТОВ.

17.07.2019
Комментарии к записи Електронна послуга онлайн-реєстрація ТОВ. отключены

Міністерство юстиції України та Державне агентство 20_ Інструкціяз питань електронного урядування України презентує нову електронну послугу з реєстрації ТОВ, що діє на підставі модельного статуту. Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та вебпорталі Кабінету Міністрів України в розділі «Електронні послуги».

Онлайн-послуга забезпечить:

— онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням;

— можливість одночасного подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування;

— можливість одночасної реєстрації платником податку на додану вартість;

— для чинних ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, надана можливість дистанційно перейти на модельний стату, без необхідності відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації особисто.

Е-послуга реалізована у вигляді покрокової анкети з детальними підказками та не потребує сканування документів, оскільки для проведення реєстрації вони створюються автоматично на порталі та мають бути завірені електронними підписами всіх засновників.

Що необхідно зробити для онлайн-реєстрації ТОВ:

— авторизуйтесь у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції»  за допомогою елекронного цирового підпису;

— сформуйте заяву;

— оберіть необхідні опції модельного статуту;

— накладіть електронні підписи засновника (чи заявників).

Після цього вказані документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення. Документи розглядають протягом 24 годин після надходження, окрім вихідних та святкових днів. Система за результатом заповнення покрокової онлайн-форми створює заяву на реєстрацію та рішення засновників про створення юрособи, в якому буде зазначено код модельного статуту.  Виписку з ЄДР можна завантажити у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції» або скориставшись пошуком у розділі «Інформація з реєстрів», а також – за допомоги онлайн-сервісу отримання відомостей із ЄДР https://usr.minjust.gov.ua/ua