Кандидатам у народні депутати не доведеться нести в ЦВК декларацію, її потрібно заповнити на сайті НАЗК.

11.06.2019
Комментарии к записи Кандидатам у народні депутати не доведеться нести в ЦВК декларацію, її потрібно заповнити на сайті НАЗК. отключены

фото 3Кандидатам в Народні депутати України та Політичним партіям, які висуватимуть кандидатів, та осіб, які балотуватимуться кандидатами в депутати на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року,  не доведеться нести в ЦВК декларацію, її потрібно заповнити на сайті НАЗК.  

Серед документів (ч 11. Ст. 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України«), які подаються для реєстрації кандидатів (ст. 54, ст. 55 зазначеного Закону) під час проведення позачергових виборів народних депутатів України, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, для реєстрації кандидатом у депутати до Центральної виборчої комісії не подається.

Незважаючи на це, варто зауважити, що на кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих Центральною виборчою комісією у порядку, встановленому Законом України «Про вибори народних депутатів України«, поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (пункт 4 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції«). Подання декларацій здійснюється шляхом їх заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за встановленою ним формою (частина третя статті 45 Закону України «Про запобігання корупції«).  Щоб правильно заповнити декларацію про майновий стан і доходи варто скористатися електронним сервісом «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді».

Запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами. Інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків можна отримати в  Електронному кабінеті ДФС України, з використанням лише електронного цифрового підпису фізичної особи. Довідку про доходи для заповнення декларації отримується в електронній форматі.

Щоб заповнити електронну декларацію на сайті НАЗК потрібно увійти до системи єдиного державного реєстру декларацій: https://portal.nazk.gov.ua за допомогою електронного цифрового підпису (КЕП).

Не зволікайте зі збором документів і заповненням декларації…