Оформити допомогу при народженні дитини просто з дому за допомогою ЕЦП.

10.07.2019
Комментарии к записи Оформити допомогу при народженні дитини просто з дому за допомогою ЕЦП. отключены

    Завдяки онлайн-сервісу запроваджено  новий рівень обслуговування громадян. Усі необхідні документи на отримання допомоги можна подати    дистанційно у будь-який зручний час – 24 години на добу сім днів на тиждень. Завдяки налагодженій взаємодії між Мінсоцполітики та реєстром Мін’юсту скорочено кількість документів, які мають прc4b8222606cd510552436df804fc18b3ед’явити заявники. Відтепер не потрібна копія  свідоцтва про народження дитини – працівники управлінь соцзахисту самостійно перевіряють онлайн наявність відповідного свідоцтва у реєстрі актів цивільного стану. Послуга доступна на Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги». У цьому ж розділі можна ознайомитися з переліком інших державних е-сервісів для громадян і бізнесу, яких наразі налічується вже понад 50. До кінця року в уряді обіцяють збільшити перелік державних електронних послуг до 100.

       Що необхідно для користування послугою:

— Необхідно оформіть електронних цифровий підпис (ЕЦП). Авторизація користувача на сторінці е-послуги відбувається через ЕЦП.

— Завчасно  відкрийте банківський рахунок для соціальних виплат. Є дві можливості отримання «дитячих» грошей: у відділені «Укрпошти» чи на банківський рахунок. Якщо ви хочете отримувати кошти на свій банківський рахунок, вам необхідно знати: органи соцзабезу можуть співпрацювати тільки з визначеним переліком банків. Завчасно необхідно перевірити, чи належить ваш банк до їх числа. І навіть якщо ваш банк є у переліку, слід від крити у ньому спеціальний рахунок для соціальних виплат.

Заповнити електронну форму порталі kmu.gov.ua в розділі електронні послуги. Авторизуватись у системі за допомогою ЕЦП. Далі відкриється електронна форма, яку слід заповнити. 

Строки надання послуги: У разі подання електронної заяви з використанням ЕЦП, рішення про призначення допомоги буде прийнято соцзабезом не пізніше наступного робочого дня від моменту отримання заяви.

Онлайн-оформлення – не лише зручніший, а ще й значно швидший спосіб отримання виплат.