Отримання довідки з Реєстру корупціонерів (НАЗК) можливо з використанням ЕЦП

13.06.2019
Комментарии к записи Отримання довідки з Реєстру корупціонерів (НАЗК) можливо з використанням ЕЦП отключены

150434

У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) почав працювати Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Реєстр містить інформацію про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень, а також про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру за такі правопорушення.   Із Реєстру через сайт НАЗК зареєстрований користувач може отримати довідку щодо себе на підставі персональних даних, зазначених у його кваліфікованого електронного підписі (КЕП).

Довідка про юридичних осіб формується на основі даних, зазначених в ЕЦП юридичної особи, шляхом пошуку в Реєстрі за найменуванням юрособи, коду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об’єднань, ідентифікаційним кодом у разі нерезидентів.

Інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення можна замовити онлайн на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за допомогою ЕЦП та одразу отримати її онлайн.

Як наголошується в повідомленні НАЗК — Реєстр безкоштовний. Він також передбачає функцію «самостійного безкоштовного отримання довідки юридичними особами-учасниками публічних закупівель«.

На сторінці потрібно обрати, який вид довідки потрібен – для фізичної чи юридичної особи.

— Пошук фізичної особи виконується за індивідуальним податковим номером (ІПН) з електронного підпису.

— Пошук юридичної особи виконується за кодом ЄДРПОУ, дані про який є у електронному підписі представника цієї юрособи.