Отримати КЕП новим користувачам (у яких відсутні діючі КЕП) у період карантину можна за попереднім записом!

04.05.2020
Комментарии к записи Отримати КЕП новим користувачам (у яких відсутні діючі КЕП) у період карантину можна за попереднім записом! отключены

КЕПВідповідно до вимог чинного законодавства України та задля збереження вашого здоров’я й наших співробітників, наша команда  працює дистанційно, що в жодному разі не вплинуло  на якість послуг від “ АЦСК Ключових Систем”, ми турбуємся про наших клієнтів.

УВАГА!!!
Ми надаємо можливість отримати КЕП  новим користувачам (у яких відсутні діючі КЕП) у період карантину за попереднім записом в онлайн-чергу, що наддасть можливість прийняти кожного відвідувача в індивідуальному порядку. З метою дотримання всіх вимог заходів безпеки, без попереднього запису, відвідати офіс АЦСК «Ключові Системи» буде неможливо.

 
З метою прискорення процесу отримані КЕП необхідно:
оформити електронну заявку;
— заздалегідь записатися в електронну чергу;
— прийти в погоджений час з копіями завірених документів, згідно переліку (http://ksystems.com.ua/dokumenti/), USB накопичувач;
— при собі мати квитанцію щодо оплати послуги;
— обов’язково мати при собі засоби індивідуального захисту від респіраторних захворювань. (Кожному клієнту гарантуємо засіб індивідуального захисту, у вигляди 5 -ти шарова маски).

Карантин — це не обмеження в сервісі, а ще один привід проявити піклування про Вас.